Z Beskidu Sądeckiego przez Beskid Niski do Blaker – Norwegia. Pomysł Otwartej Pracowni to zaproszenie do świata SZTUK i  przygody poprzez poznawanie różnych technik oraz  nauki  prac ręcznych. Od tego się zaczyna – od prostych spraw. Zwłaszcza dla dzieci i młodych ludzi dla których manualna sprawność jest ważna. Z wykształcenia jestem Artystą i Pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Widzę ile radości daje dziecku kontakt z twórcą i możliwość stworzenia własnej pracy, jak bardzo otwiera i pobudza wyobraźnię, która jest fundamentem zbudowanym na przyszłość. 

CO ROBIMY :

- Warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zarówno dla klientów  indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Również dla Firm, jako forma spotkania integracyjnego, którego skutkiem jest praca wykonana ręcznie.

- Manufaktura drewnianej zabawki czyli gotowe do sprzedaży produkty : „Drewniane  Zabawki „ , wykonane ręcznie, zaprojektowane z wyobraźnią,  zgodne  z oznaczeniem C E  opakowane Zero Waste.

- Realizujemy projekty  architektoniczno- rzeźbiarskie , od projektu aż do realizacji zarówno w przestrzeni jak i we wnętrzach.  łącznie z zabawkami XXL – place zabaw.

- Uczestniczymy w imprezach okolicznościowych, również w plenerze, organizując  strefę  dziecka gdzie rodzic wraz z pociechą może kreatywnie spędzić czas. Najczęściej prowadzimy warsztaty „Drewniana Zabawka” podczas których rodzice wraz z dziećmi budują własną zabawkę z drewna . Takie zabawki nie zostają porzucone, ale mają swoje miejsca w Waszych domach. Wiemy o tym dzięki wam…