Od momentu powstania naszej pracowni i pierwszych warsztatów podczas których dominowała "Drewniana Zabawka", widząc zachwyt i zainteresowanie zarówno dzieci jak i dorosłych a przede wszystkim radość w oczach dzieciaków, które po trzech godzinach wychodziły z własną zabawką zbudowaną z drewna, wiedzieliśmy że na tym się nie skończy. Po dłuższej obserwacji warsztatów okazało się że tego rodzaju zajęcia są wspaniałym wstępem do robortyki, zwłaszcza dla młodszych uczestników. Na polskim rynku znaleźliśmy coś co do nas pasuje i będzie kontynuacją wspaniałej kreatywnej przygody, a mianowicie drewniane klocki do robotyki LOFI ROBOT. 

 Zapraszamy na ciekawe warsztaty budowania robotów z drewna, skierowane do młodych informatyków i konstruktorów. Dzieci do lat 8 zaczną od wykonania zabawki, która będzie posiadała elementy ruchome, a roboty posłużą nam do zabawy. Natomiast starsze dzieci, w wieku od 8- 15 lat i więcej, będą budować, konstruować i programować własne roboty. Celem warsztatów jest twórcze myślenie i pobudzenie wyobraźni przestrzennej oraz majsterkowanie. Roboty LOFI trzeba samemu zbudować, złożyć a następnie uruchomić. Umiejętność skrecania śrubkami odpowiednich elementów napewno się przyda, a jeśli jej nie posiadasz to pokarzemy Ci jak  sobie z tym poradzić. Wszystko to możecie doświadczyć w pięknej scenerii Beskidu Niskiego, w pracowni w której profesjonaliści i amatorzy moga rozwijać techniczne umiejętności związane z szeroko pojętym majsterkowaniem i nowymi technologiami.

 

Kiedy: Każdy wakacyjny PONIEDZIAŁEK, 16.00

Czas trwania: 2,5- 3 godz./ istnieje możliwość pracy podczas całego tygodnia po wcześniejszym ustaleniu dogodnych terminów dla obu stron/

Koszt: 20 zł./ 1 godz. zegarowa/