"Domki dla Owadów" to nie tylko ozdoba ale również pożytek. Owady również potrzebują schronienia zwłaszcza w czasach kiedy warunki atmosferyczne są bardzo zmienne. Praca przy tworzeniu domku sprawi radość zarówno dziecku jak i dorosłemu. 

Warsztaty zaczynamy od podstawowych informacji o miejscu w którym docelowo ma być umiejscowiony nasz domek. Czy miejsce jest nasłonecznione, czy mamy kwiaty w ogrodzie i kogo chcemy zaprosić do Naszego ogrodu. Następnie wybieramy kształt oraz wielkość foremki wykonanej z drewna, którą będziemy wykładać odpowiednim wypełnieniem. Mamy specjalny klej w postaci gliny, którą dzieci uwielbiają : )

Tak wypełniony "Domek dla Owadów", pojedzie do waszych domów i będzie zarówno ozdobą jak i schronieniem dla owadów co oznacza że wykonacie pożyteczną pracę prawie jak owady : )

Domki budujemy z naturalnego drewna a wypełnienie pozyskujemy z bogato wyposażonej natury.

Zapewniamy wszystkie materiały.

 

Jeżeli podoba Ci się nasza oferta ale nie masz możliwości dojechania do  wskazanego miejsca wówczas my możemy przyjechać do Ciebie.  Potrzebujemy stołu, dostępu do prądu oraz zadaszenia. Ilość uczestniczących dzieci to 5 osób. Dojazd możliwy jest w obrębie 50 km od BLAKER, Lillestrøm kommune.

 

Zajęcia prowadzi Anna Horoszko : Artysta i Pedagog.

Czas trwania warsztatu : od 3 do 5 godzin.

Cena : 100 nok / 1 godz.

Kontakt : tlf.: 93 92 72 28, email : kontakt@zajacdesign.com