Zapraszamy na warsztaty które są połączeniem umiejętności snycerskich jak i stolarskich. Celem, który nas skłonił do pomysłu zorganizowania tego rodzaju zajęć stała się idea wspólnej pracy - dziecka i rodzica. Spośród wzorów, bardzo prostych a za razem funkcjonalnych będziemy tworzyć własne zabawki. Skłaniamy się raczej do pracy ręcznej ale możliwość skorzystania z podstawowych maszyn do obróbki drewna będzie oczywiście możliwa / a nawet praca w stolarni na godziny - po wcześniejszym uzgodnieniu czasu i terminu /. Mile widziane własne pomysły na to i owo. Ponieważ dziecięca wyobraźnia może przyprawić rodziców o zawrót głowy nad wszystkim będzie czówać artysta z dyplomem snycerza. Podczas warsztatów realizowane będą dwa projekty: drewniana zabawka i regionalny prezent wykonany własnoręcznie. 

Zajęcia będą się odbywały w każdy poniedziałek wakacji, od 3 lipca do 28 sierpnia, do południa- 11:00- 13:00, i po południu- 16:00- 18:00. Koszt , za dwie godziny= 40 zł, wraz z materiałem.

Zapraszamy rodziców z dziećmi, starszaków z wnukami, jak i młodzież. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego z zaznaczeniem dnia warsztatów i godziny oraz ilości osób, co ułatwi nam dobrą organizację zajęć.

  Warsztaty prowadzi artysta plastyk: Anna Horoszko