Zapraszamy na warsztaty podczas których mamy "ręce pełne roboty". Pozwólcie swojemu dziecku pokazać jak wielką ma wyobraźnię a ono pokarze jakie rzeczy może zrobić. Przy okazji utrzemy nosa mądralińskim kiedy zobaczą ile ważnych procesów podczas powstawania zabawki musi się odbyć aby znalazła się na półce w sklepie.  Nauczymy dziecko podejmować odpowiednie decyzje wybierając kolor oraz formę swojej zabawki. A przy tym uczymy dbania o środowisko, i o to aby zabawa była kreatywna, przede wszystkim  ze strony dziecka a nie zabawki, która sama jedzie, gra, świeci...Proste i autentyczne przedmioty, zaprojektowane z wyobraźnią wpłyną bardzo pozytywnie na estetykę małego człowieka w przyszłości.

Każde dziecko będzie mogło zobaczyć i doświadczyć pracy w materiale, umiejętności malowania farbami do drewna które posiadają specjalne certyfikaty bezpieczeństwa zabawek i oczywiście zabrać ze sobą własną, jedyną, niepowtarzalna  drewnianą zabawkę, która zazwyczaj znajdzie swoje miejsce na półce. O to nie trzeba będzie prosić, uwierzcie nam na słowo.

Warsztaty dedykowane są dla dzieci w wieku od 7 lat. Młodsze dzieci zapraszamy ale w asyście rodziców lub dorosłych opiekunów.

Z powodu Koronawirus nadal obowiązuje odległość między uczniami - 1 m, mycie i dezynfekcja rąk oraz przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa dotyczącego wirusa. Dlatego grupy nie będą większe niż 5 osób /osoba pełniąca opiekę nie jest wliczona w ilość  uczestników/. Prosimy o zapisy poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się w zakładce KONTAKT,  bądź rezerwacja telefoniczna lub email. 

Podczas zajęć nie organizujemy zapowiedzianej przerwy. Wiemy z doświadczenia że każde dziecko ma inny rytm pracy dlatego jedyną rzeczą o której powinieneś pamiętać to wyposażyć w posiłek i wodę do picia.

 

Jeżeli podoba Ci się nasza oferta ale nie masz możliwości dojechania do  wskazanego miejsca wówczas my możemy przyjechać do Ciebie.  Potrzebujemy stołu, dostępu do prądu oraz zadaszenia. Ilość uczestniczących dzieci to 5 osób. Dojazd możliwy jest w obrębie 50 km od BLAKER, Lillestrøm kommune.

 

Warsztaty prowadzi Anna Horoszko :  Artysta,  Pedagog

 

Czas trwania warsztatu : od 3 do 5 godzin.

Cena : 100 nok / 1 godz.

 

KONTAKT : tlf : 93 92 72 28 / email : kontakt@zajacdesign.com